•        
  •        
     

<< Ağız ve Diş
Ağız Kokusu
Ağız ve Boğaz Sağlığı
Dil Bakımı
Diş Fırçası ve Aksesuarları
Diş Macun Çeşitleri
Diş Hassasiyeti
Diş Temizliği
Protez Ürünleri
Gece Diş Koruyucu
Protez Çene Yastığı
Protez Diş Temizleme Tabletleri
Protez Diş Yapıştırıcıları
Protez Kabı
Protez Temizleme Fırçaları
Bizden Haberler
22 Ocak 2015 Perşembe 10:25:00
0 Tüm Ciltlere Uyumlu Leke Kremi...
21 Ocak 2015 Çarşamba 10:32:00
0 Cumlaude Lab Summum Eyes
21 Ocak 2015 Çarşamba 10:27:00
0 Nuxe´den Yeni Lansmanlar
19 Ocak 2015 Pazartesi 10:02:00
0 Cumlaude Lab Nemlendirici Vücut Sütü.
19 Ocak 2015 Pazartesi 09:55:00
0 DDF Mikrodermabrazyon Kristalleri...
17 Ocak 2015 Cumartesi 10:33:00
0 Cumlaude Lab Yaşlanma Etkilerine Karşı Serum.
17 Ocak 2015 Cumartesi 10:22:00
0 Yeni Nesil Strivectin Radiance...
16 Ocak 2015 Cuma 09:42:00
0 DDF Akne Tedavisi için Gece Kremi
14 Ocak 2015 Çarşamba 10:47:00
0 Cumlaude Lab Pişik Kremi
Tüm Haberler
Ağız ve Diş
Ana SayfaAğız ve DişProtez ÜrünleriProtez Çene Yastığı
Liste Seklinde Göster Katalog Seklinde Göster A´dan Z´ye Listele Ucuzdan Pahaliya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Markalar
Fiyat Aralığı
Promosyonlu Tümü
Protez Çene Yastığı

Protez Çene Yastığı

Protezi sabit tutmak amacı ile kullanılan protez çene yastıkları, çene kemiği zarar görmüş olanlar için doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Geçici olarak protez yapılması durumunda da protez çene yastıkları rahatsızlığı olanlar için rahatlık sağlamaktadır. Geçici protezlerde bazı problemler yaşanmaktadır. Protez yapan doktor tarafından önerilen bir üründür. Özel olarak üretilmiş olan bu yastıklar dişlerin temiz olması ve ağız sağlığı için oldukça önemlidir.

Çene için kullanılacak olan bu ürünü seçerken çok fazla dikkatli davranmalısınız. Alacağınız ürünün en önemli özelliği, damağı rahatsız etmemesi olmalıdır. Çene yastığını kullanmadan önce, nasıl kullanılması gerektiği hakkına yeteri kadar bilgi edinmeli ve doğru bir şekilde kullanılmalıdır.

Yaşlı insanlarda daha çok görülen çene zedelenmelerinde, protezlerin yerleşme sorunu sıklıkla görünmektedir. Bu durumda da diş hekimi tarafından, protezin sabit kalması amacı ile bu ürün kullanılabilmektedir.

Ağız içerisinde oluşan ağız yaralarında da çene yastığı kullanılabilmektedir. Ağızda bakterilerin çoğalması, diş ve ağız bakımının tam olarak yapılmaması gibi pek çok sebebe bağlı olarak ortaya çıkan ağız yaraları, çoğu zaman insanları rahatsız etmektedir. Bu durumda da protezin ağızda oluşan yaraya dokunmaması için kullanılabilecek bir üründür.

Ağzınızda tam protez olması halinde kullanılabilecek bir üründür. Diş hekimi tarafından tam protez olanlar için önerilmektedir. Diş protezlerini sabitlemek için kullanılan yapışkan bir üründür. Bu ürün, ağız temizliğinin tam olarak sağlanması için 10 saat en geç 12 saatte değiştirilmesi gereklidir.

Ürünü değiştirdikten sonra, ağzınıza bolca su alarak çalkalamalı ve ağzınızı temizlemelisiniz. Ürünü kullanmaya mutlaka diş hekiminizin tavsiyesi ile başlamalısınız. Protezi olanlar için çok rahatlatıcı bir ürün olan çene yastığını satın almadan önce, piyasada ürünü imal eden firmalar hakkına genel bir araştırma yapıp, daha sonrasında en etkili ve sağlıklı olan ürünü almayı tercih edin.

Örneğin; Protefix Protez Alt Çene Yastığı ve Protefıx Protez Üst Çene Yastığı kullanımı mennuniyeti açısından doktorlar tarafından önerilmektedir.Kalitesiz olan ve markası güvenilir olmayan ürünleri satın alarak kullanmaya başlamayın. Protez çene yastığı ile protezlerin oluşturmuş olduğu basınç en alt seviyeye inerek dişleri rahatlatmaktadır. Ayrıca protez çene yastığı, ağızda oluşabilecek hastalıklara karşı kullananları korumaktadır.

 
Fittydent Protez Yapıştırıcı Yastık
Çok kolay kullanım sağlar.
Kdv Dahil14,04 TL
13,76 TL

 
 
Protefix Protez Alt Çene Yastığı
Diş protezini sabitlemek için kullanılır.
Kdv Dahil21,00 TL
20,58 TL

 
 
PROTEFIX PROTEZ ÜST ÇENE YASTIĞI
PROTEFIX PROTEZ ÜST ÇENE YASTIĞI
Kdv Dahil21,00 TL
20,58 TL

 

Pastel Oje Fiyatları

Ürünlerimiz kadınların vazgeçilmez tercihlerinden biridir. Tırnaklarının güzelliği ve estetiği ile bütünleşen ojelerimiz sizleri bekliyor. Farklı renk ve renk tonlarıyla oldukça cazip gelen ürünlerdir. yazının devamı...

Neostrata Ürünleri

Cildin ölü olan hücre tabakalarını komple onarıcı bir bakım setini sizlerle buluşturuyoruz. Cildin iç tabakasından yüzeyine kadar cildi canlandıran içeriklere sahiptir.yazının devamı...

Neostrata Göz Kremi

Bayanların göz çevresi en hassas olan bölgelerden biridir. Korunmaya her mevsim ihtiyaç duyar ve bunu hissetmek ister. Kışın soğuktan, yazın güneş ışınlarından korumak yazının devamı...

Deborah Allık

Ürünlerimiz gün boyu kalıcılığını koruyacağınız makyajınızı taçlandırmaktadır. Elmacık kemiklerinizin tüm güzelliğini ortaya çıkarıp, hatlarınızı belirginleştiren ürünümüz sizleri bekliyor. yazının devamı...
E-Bülten Üyeliği
ADRES: ÇETİN APATAY BULVARI MÜFTÜ MAHALLESİ NO 43/C KARADENİZ EREĞLİ
TELEFON: 0543 323 21 14
istanbul