•        
 •        
     


Lütfen Web Sipariş numaranızı giriniz.

No:
« Göz
Göz Kapağı Sarkması
Deniz Gözlüğü
Göz Bandı
Göz Kadehi
Göz Maskesi
Göz Temizleme Mendili
Gözlük Cam Temizleme
Kaz Ayağı ve Mimik Kırışıklıkları
Lens Solüsyonu
Morluk ve Torbalanma
Uyku Bandı
Bizden Haberler
Tüm Haberler
Ana Sayfa Göz Kaz Ayağı ve Mimik Kırışıklıkları Activar Intensive Eye Repair Cream 15 ml - Göz Çevresi Kremi

Activar Intensive Eye Repair Cream 15 ml - Göz Çevresi Kremi

Resmi Büyüt

13655

Activar Intensive Eye Repair Cream 15 ml - Göz Çevresi Kremi

Activar içeriğinde bulunan AC-11 sayesinde göz çevresinde onarıcı etki yaratır.
Satış Fiyatı :

150,00 TL

Havale İnd. (% 2)

147,00 TL

Bu Üründen Adet
 
Activar   Tüm Ürünleri....
 
 • Ürün Bilgisi
 • Taksit Seç..
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Önerileriniz

Ürün Detayları

Activar Intensive Eye Repair Cream 15ml- Göz Çevresi Kremi

Özellikleri:


Activar markası Son derece etkinliği bilinen anti-aging formülünde, AC-11 formülü ile doğrudan hedefe yönelerek hücrelerin onarımını, cildi besleyen ve destekleyen maddeler içermektedir..
AC-11 içeren Yoğun Onarıcı Activar Göz Kremi, gündüz ve gece kremlerindeki aktif antioksidanlar ve kırışıklık giderici maddelerin yanında göz çevresinde hassas bölge için yatıştırıcı ve şişkinliği giderici etki sağlamaktadır.
Aloe Barbadensis Jel, Prolin,  Shea Butter, Pepha-Tight, Pentavitin, ve MDI Kompleksi açısından zengin olan Activar Yoğun Onarıcı Göz Çevresi Kremi cilde düzgün ve kadifemsi görünüm ortaya çıkararak yaşlanmayı yavaşlatmasını sağlar.
 

 • PENTAVITIN: Patentli ve son derece etkili bir nemlendiricidir, diğer formüllerde kullanılan, gliserinden daha etkili ve daha hafif moleküller içerir,
 • PEPHA-TIGHT: Yosun bazlı bir kırışıklık giderici ve cilt sıkılaştırıcı özelliği, hızlı başlayan gerginleştirici etkisinin yanında cildin diriliğini ve dolgunluğunu kalıcı olarak desteklemek için Tip I kollagen sentezini uyarmaktadır.
 • MDI kompleksi: Matriks metalloproteinaz enzimleri sayesinde kollajen yıkımının durdurulmasına yardımcı olan özel bir kozmetik aktif maddesidir. Ciltte daha genç ve daha sıkı bir görünüm sağlamaktadır.
 • AC-11'in Aloe Barbadensis Jel, Prolin, Pentavitin, Pepha-Tight, Shea Butter ve MDI Kompleksi ile bileşimi sonucu elde edilen Activar, göz altında oluşan morlukların giderilmesine olanak sağlarken, cildi özel olarak nemlendirerek göz çevresi ve mimik kırışıklıklarının da düzelmesine olanak sağlar.

Sonuçları:
 

 1. Göz altında oluşan morlukları ve şişkinlikleri azaltan Activar göz kremi İnce çizgi ve kırışıklıkların gözle görülür bir şekilde azaltmasını sağlar.
 2. Activar gözaltı kremi,Hava kirliliği güneş ve stresin neden olduğu foto kimyasal zararları azaltır ve yol açtığı erken yaşlanmaya karşı sağlıklı DNA oluşumunu sağlamaktadır.
 3. Cildin kendi DNA sistemini onarma yeteneğini arttırmaktadır.
 4. Cildin ışıltılı, pürüssüz, sıkı ve genç görünümünün korunmasını sağlar.
 5. Yaşlılık lekelerinin gözle görülür şekilde azalmasına olanak sağlarken ve cildin rengini düzenlemektedir.
 6. Activar gözaltı kremi,Ciltteki gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur, Cildin nemlenmesini sağlar.
 7. Güçlü bir antioksidandıractivar göz altı kremi

Uygulama: 

 • Activar gözaltı kremini Sabah ve akşam olarak günde iki kez kullanıma uygundur.
 • Cilt temizlendikten sonra, Activar gözaltı kremi göz çevresine elmacık kemikleri ve kaş çevresi boyunca göz kenarları da dahil olmak üzere uygulanmalıdır.
 • Hafifçe masaj yaparak cildin emmesi sağlanmalıdır.

Activar Nedir?
"YENİ NESİL" bir cilt bakım ürünüdür.

 

İçeriğinde hiçbir anti-aging üründe bulunmayan bir ekstre AC-11 bulunmaktadır
Activar anti-oksidan korumanın ötesinde, ciltteki DNA hasarlarını azaltmayı hedefleyen tek anti-aging üründür.
Bu nedenle "YENİ NESİL" anti-aging ürün olarak sınıflandırılmaktadır.
 

Neden Yeni Nesil?
Çünkü;

 

Formülünde bu güne kadar hiçbir anti-aging üründe olmayan bir ekstre (AC-11) bulunur.
AC-11’in hücredeki doğal DNA onarıcı sistemin kapasitesini artırdığı gösterilmiştir. DNA hasarları: yaşlanma ve dejenerasyonun sebebidir. Yani yaşlandıran zaman değil, onarılamadan biriken DNA hasarlarıdır.
Activar anti-oksidan korumanın ötesine geçerek, vücudun doğal DNA onarımını artırmayı hedefleyen tek anti-aging üründür. Bu nedenle “YENİ NESİL” anti-aging ürün olarak sınıflandırılır.
Activar her biri tek başına kullanıldığında bile marka olmuş çok iyi kozmetik maddelere aynı anda sahipken, ayrıca içerdiği AC-11 ile bu gün var olan tüm cilt bakım ürünlerinin önüne geçer.
AC-11 Japonya’da ilk piyasaya verildiği 2009 yılında en çok kullanılan ilk 10 kozmetik madde içine girmiştir.

"Temel Cilt Bakımı" ürünüdür.

Aynı formülde hem anti-aging hem de günlük cilt bakım özelliklerine sahiptir. Makyaj malzemeleri ve güneş koruma ürünleri ile geçimlidir.
Ayrıca;
 

 • Güneş koruyucu ürünlerin etkilerini artırır.
 • Yapılan kozmetik uygulamaların etkinliğini ve kalıcılığını artırır.
 • Göz çevresinde tek formülde üçlü etki sağlar.
 • Makyaj ürünleri ve güneş koruyucularla uyumludur.
   

Activar Neden Temel Cilt Bakım Ürünüdür?
Çünkü;

 

Aynı formül içerisinde hem anti-aging hem de günlük temel cilt bakım özelliklerine sahip bir üründür. Makyaj malzemeleri ve güneş koruma ürünleri ile geçimlidir. Bu nedenle Actıvar “TEMEL CİLT BAKIM” ürünüdür
Cilde zarar veren; özellikle UV ışınların ve kimyasal ajanların o anda verdikleri zararları azaltıp, sonrasında da oluşan hasarların onarımını desteklemektedir. Cildi ve cilt altı dokuyu onaran, cilt altını kalıcı şekilde destekleyen vücudun kendi kollajenini ürettiren, içerdiği AC-11 ile yaşlanmanın gecikmesini sağlayan benzersiz bir formüldür.

Üç formu ile anti-aging etkilerin yanısıra,
 

 • Çok iyi ve kalıcı bir nemlendirici özelliği sağlar,
 • Kırışıklıkların azalmasını sağlamaktadır,
 • Doğum lekeleri de dahil cilt lekelerinin azalmasına yardımcı olmaktadır,
 • Cilt altındaki dokuyu desteklemekte ve güçlendirmektedir,
 • Gözaltı morlukları, torbalarını ve ifade kırışıklıklarını tek ürünle azaltmaya yardım etmektedir. 

TEMEL CİLT BAKIM Ürünü olma farklılığını aşağıdaki temel özelliklerden alır. 

 • Güneş koruyucu ürünlerin koruyuculuğunu artırır, güneş koruyucularla birlikte uygulandığında, güneşin zararlarından ve yaşlandırıcılığından koruyucu etkilerini artırır.
 • Makyaj ürünleri ile kullanılabilir akma yapmaz,
 • Yapılan kozmetik uygulamaların etkinliğini ve kalıcılığını artırır,
 • Artan kollajen sayesinde cildi taşıyan ve sarkmalara karşı duran cilt altı matriks yapısını güçlendirir.
 • Aynı zamanda içerdiği MDI kompleks sayesinde oluşan yeni ve güçlü kollajenin parçalanmasını yavaşlatır.
 • MDI kompleks balık kıkırdağından elde edilen bir koruyucu enzimdir.
Bu sayede kullanım ve kozmetik uygulamaların sonuçları daha belirgin ve kalıcı olur.
"Akıllı Formül"e sahiptir.
İçindeki Cuivridon sayesinde cildi besleyen sebumu incelterek yüzün kuru ve yağsız bölgelerine de yayılmasını, o bölgelerin de beslenmesini, böylece yüzün yağ dağılım dengesini sağlar.
Etkilerini hem yağlı hem de kuru ciltlere uygun tek "AKILLI FORMÜL" de birleştirmiştir.

AKILLI FORMÜL
İçindeki Cuivridon sayesinde cildi besleyen sebumu incelterek yüzün kuru ve yağsız bölgelerine de yayılmasını, o bölgelerin de beslenmesini, böylece yüzün yağ dağılım dengesini sağlar.
Hem yağlı hem de kuru ciltlere uygun tek formülde etkilerini birleştiren “AKILLI FORMÜL” özelliğine sahiptir. Hassas ciltlere de uyan bir formül içerir.
Aynı formülde gözaltı morlukları, göz altı torbaları ve ifade kırışıklıklarını azalmak için geliştirilmiş mükemmel bir Göz Çevresi formuna da sahiptir.
Anti-oksidan etkiler gösterir, Activar ’ın formülünde C Vitamini, E vitamini, Co enzim Q-10, alfa lipoik asit, beyaz çay ekstresi gibi çok güçlü anti-oksidanlar vardır. Buradaki C vitamini bir çok anti aging formülden farklı olarak yağda erir forma dönüştürülmüştür. Bu sayede diğer formüllerden farklı olarak cilt altına inebilir.
Activar yalnız epidermis’te değil, aynı zamanda cilt altında da (dermis) çok iyi ve kalıcı etkiler gösterir.
Epidermisde: seboregülatör etki ile yağlı besleyici salgının (sebum) incelmesini, kolayca kuru bölgelere dağılmasını sağlar. Komedon oluşumunu azaltır, gözenekleri sıkılaştırır, cildi kalıcı olarak nemlendirir. Cilt lekelerini azaltır, cilde daha doğal görünüm verir. Aynı zamanda makyaj ve başka cilt bakım malzemeleri ile geçimlidir, birlikte kullanılabilir.
Dermiste: Cilt altının destek doku matriksindeki zengin kollajen yapının yıkılmasını engeller, vücudun kendi Tip I ve Tip III kollajenini sentezlemesini uyarır. Cildi kalıcı şekilde nemlendirir. İrritasyon varsa yatıştırıcı etkiler yapar. Çok iyi ve kalıcı bir nemlendirme sağlar, cilt altındaki kollajen ve elastik lifleri güçlendirerek cildin gergin, pürüzsüz hal almasını sağlar. Kırışıklıkları azaltmaya yardım eder, kırışıklıkların tabanını doldurarak derinliğini azaltır. Mimik kaslarını gevşeterek de kırışıklık gidermeye yardımcı olur. Her iki tabakada da güçlü anti-oksidan etkinliğe sahiptir.
İşte Activar epidermiste çabuk başlayan, hemen göze çarpan kozmetik güzelliğin yanı sıra cilt altındaki destek dokunun güçlendirilmesi ve güçlü anti-oksidan etkilerle kırışıklıları azaltan, güçlü anti-oksidan etkiler ile aynı zamanda koruyucu olarak işlev görür.


Dermomedika ;
Bu sayfada,
Dermokozmetik ürünler arasında yer alan  Activar Intensive Eye Repair Cream ile ilgili açıklayıcı  bilgiler vermektedir. Activar
 Göz Çevresi Kremi kullanımı, içeriği, özellikleri, uygulama şekli, bileşimi, Kullananların yorumları,  fiyatları ile ilgili  öğrenmek istediğiniz her şey  tüm ayrıntıları ile sizin bilgilerinize sunulmuştur.

 

Taksit Seçenekleri

Ürün Yorumları

Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız. Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.

Üye Giriş Formu

Değerli Ziyaretçimiz;
İşleme devam edebilmek için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz üye değilseniz, Yeni Üye Kayıt Formu nu doldurarak üye olabilirsiniz.
Şifrenizi hatırlayamıyorsanız, Şifre Hatırlatma Formu nu doldurabilirsiniz.
Üye girişi yapmak için, lütfen e-posta adresinizi ve şifrenizi giriniz.
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz :
Beni Hatırla :
   
 

Önerileriniz

Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Siparişiniz ve diğer sorularınız için "Sipariş Yardım Formu" hizmetimizi kullanabilirsiniz.
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kod Onayı
 

Pastel Oje Fiyatları

Ürünlerimiz kadınların vazgeçilmez tercihlerinden biridir. Tırnaklarının güzelliği ve estetiği ile bütünleşen ojelerimiz sizleri bekliyor. Farklı renk ve renk tonlarıyla oldukça cazip gelen ürünlerdir. yazının devamı...

Neostrata Ürünleri

Cildin ölü olan hücre tabakalarını komple onarıcı bir bakım setini sizlerle buluşturuyoruz. Cildin iç tabakasından yüzeyine kadar cildi canlandıran içeriklere sahiptir.yazının devamı...

Neostrata Göz Kremi

Bayanların göz çevresi en hassas olan bölgelerden biridir. Korunmaya her mevsim ihtiyaç duyar ve bunu hissetmek ister. Kışın soğuktan, yazın güneş ışınlarından korumak yazının devamı...

Deborah Allık

Ürünlerimiz gün boyu kalıcılığını koruyacağınız makyajınızı taçlandırmaktadır. Elmacık kemiklerinizin tüm güzelliğini ortaya çıkarıp, hatlarınızı belirginleştiren ürünümüz sizleri bekliyor. yazının devamı...
E-Bülten Üyeliği
ADRES: ÇETİN APATAY BULVARI MÜFTÜ MAHALLESİ NO 43/C KARADENİZ EREĞLİ
TELEFON: 0543 323 21 14
istanbul